Kontakt

Autokemp Na Kopci
Hetty a Peter Jordaan
592 66 Vír

E-mail: aniek@autocampnakopci.com

GPS: 49.543909, 16.293456, mapa

O kempu

Již jenom chvilka vás dělí od okamžiku, kdy se rozhodnete strávit svoji dovolenou v našem nádherném kempu. Svatojánské údolí strážené již po staletí soškou tohoto světce a propletené tokem říčky Bystřičky láká již desítky let návštěvníky na svoji klidnou a tichou neporušenou přírodu.  Hledáte-li místo pro odpočinek s dětmi nebo přáteli, chcete-li uspořádat sraz, narozeninovou oslavu, svatbu, dětský tábor či letní hudební festival, je náš prostorný kemp to pravé místo pro vás!

Podívejte se na videopřelet nad kempem!

Autocamp Na Kopci, dříve známý jako dětský tábor Jitřenka, se nachází v malebném zákoutí Vysočiny mezi obcí Vír a Bystřicí nad Pernštejnem. Návštěvníkům nabízí nejen krásnou přírodu pro relaxaci, ale i spoustu turisticky zajímavých míst v okolí. Na své si přijdou především milovníci cyklo a pěší turistiky.

Kemp je plně vybavený pro příjemně strávenou dovolenou pod stanem, v chatkách nebo v apartmánech (více).  Hostům je k dispozici společné sociální zařízení, pitná voda v celém areálu, v hlavní budově internet, TV, společenská místnost, zastřešená terasa s krbem. Nabízí se také bohaté sportovní vyžití přímo v prostorách kempu – bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, kulečník. Zjistěte, jak u nás trávit volný čas.